خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

اجرای سقف کاذب

کناف ایران،پنل کناف،سقف کناف،اجرای سقف کناف،خانه بلوک

حفاظت از منابع، تعهد صرفه جویی انرژی ما

به عنوان یک شرکت عملیاتی در سطح جهانی، گروه کناف به طور طبیعی در برابر مردم، طبیعت و جامعه احساس مسئولیت می کند. این احساس، در راستای تصور ماست، جهت انجام همه آن چیزی که ما می توانیم به منظور تغییر فضاهای زندگی از طریق ساخت و ساز به شیوه ای که باعث صرفه جویی در منابع و محافظت از محیط زیست به بهترین شکل ممکن می­شود، انجام دهیم. بنابراین، ما وظیفه خودمان را برای شکل دادن به فعالیت­های آینده ساخت و ساز انجام می­دهیم و با پیروی از ملاحظات ذکر شده در بالا استوار می­سازیم.

در میان این فعالیت ها، توسعه یکپارچه و بهبود محصولات مان با در نظر گرفتن عوامل اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی هستند. همچنین، مشاوره تخصصی جامع ما کمک می کند تا شرکای مان را انتخاب کنیم و با هم برای محصولات ساخت و ساز، به خصوص با توجه به ثبات آنها، قرار بگذاریم.

کناف آبی و پایدار

کناف آبی” گروهی از شرکت­های با هم است که گام­های مهم رو به جلو برمی­دارند. هدف ما ایجاد ساختمان های آبی رنگ است. ساختمان آبی متمایز از مقایسه این دیدگاه تنها یک جنبه از ساخت و ساز در زیر جنبه های صرفا زیست محیطی (سبز) است، و هدف آنها توسعه راه حل جامع برای روشی جهت طراحی امن، سالم و راحت فضاهای زندگی است. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در www.Knauf-Blue.de (در آلمان) پیدا کنید.

کناف جوابگو است. برای خود و محصولاتش. برای مشتریان و کارکنانش. برای محیط زیست، طبیعت و جامعه. کناف جوابگو می باشد.

اتاق­های بسیار با هنر زیاد

ساختمان و زیبایی شناسی دست در دست یکدیگر دارند. علاوه بر این، آنها مکمل یکدیگرند. در این رابطه، به عنوان تولید کننده انواع مختلف مصالح ساختمانی، گروه کناف یک شرکت است که باعث می شود زندگی زیبا شود. گروه کناف همچنین دارای شور و شوق هنری – و به ویژه برای نقش­های برجسته است.

موزه کناف

انسجام از A تا Z مشخصات شرکت ما

در میان کارشناسان و علاقه مندان به ساخت و ساز – کناف مترادف با گچ است. این انجمن ضرب المثلی از مواد و مصالح ساختمانی با نام یک تولید کننده است که فقط تصادفی نمی­باشد. این نتیجه چند دهه تلاش سخت و کیفیت بالا، به طور مداوم است.

حقیقت این است که اگر شما می گویند کناف، منظور شما اعتماد شماست. گروه شرکتها در آغاز نسبتا کوچک بود. به طور خاص شرکت خانوادگی در سال ۱۹۳۲، هنگامی که برادران آلفونس و کارل کناف حقوق استخراج معدن سنگ گچ در جامعه سچنگن (وبرمسل) در آلمان را بدست آوردند، تاسیس شد. شجاعت، اراده، و کسب و کار زرنگ از دلایلی بود که تنها یک سال بعداز تاسیس اولین کارخانه گچ کناف در پرل (موزل) – ترتیب سنگ بنای که بعداً به آن گروه کناف انجام گرفت.

کیفیت محصول و تنوع محصول

امروز کناف یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان در زمینه مواد مدرن عایق، سیستم های پوشش خشک، گچ و لوازم جانبی، سیستم های کامپوزیت عایق حرارتی، رنگ، کف ساختمان، سیستم های کف، و تجهیزات ساختمانی و ابزار است. با ۱۵۰ بخش تولیدی و سازمان­های فروش در بیش از ۶۰ کشور، ۲۶،۰۰۰ کارمند در سراسر جهان، و فروشی برابر با ۶۲۷۰۰۰۰ یورو (در سال ۲۰۱۳)، گروه کناف، بدون شک یکی از بازیگران بزرگ در بازار – در اروپا، ایالات متحده آمریکا، امریکا جنوبی ، روسیه، آسیا، آفریقا، و استرالیا است.

از میان این موفقیت ها، خانواده شرکت های ما بر اصول خود باقی مانده است. ارزش­های ما اعتماد متقابل، سعی و کوشش، تفکر رویایی و انسجام است. مدیریت شرکا مانفرد گروندکه و الکساندر کناف و همچنین نیکولاس و بالدوین کناف، به عنوان رئیس و نایب رئیس کمیته سهامداران، برای حفظ این ارزشها هر کاری انجام می دهند.

صرف نظر از ساختار، پروژه، یا پروژه ساخت و ساز- کناف، باعث می شود آن اتفاق بیافتد. برای مشتریانش می­باشد. و با هم همراه با مشتریانش است.

کناف می تواند.

ساخت و ساز دیوار خشک

آغاز ساخت و ساز دیوار خشک به سال ۱۹۵۸بازمی­گردد. در آن زمان اولین لایه گچی توسط کناف در ایپهوفن ساخته شد. از آنجا که در این زمان، این منطقه به طور مداوم گسترش یافته و در حال توسعه فن آوری است.

منطقه تجاری ساخت و ساز دیوار خشک، بالاترین گردش مالی برای کناف را دارا می­باشد و در مجموع ۱/۱ میلیارد متر مربع (M2) از ورقه های کناف توسط هیئت مدیره فروخته شد. علاوه بر این، تابلوهای نوری گچ و تخته پارتیشن نیز وجود دارند. انتخاب گسترده ای از لوازم جانبی این امکان را برای مشتریان فراهم می­کند تا بتوانند انتخاب راه حل بهینه برای نیازهای خود را می سازد. در همان سال، بیش از ۸۱۵ میلیون متر اجرا از پروفایل­ها فروخته شد.

عایق های حرارتی

تولیدات کناف شامل مواد عایق در سراسر جهان است که توانایی جامع فن آوری در تولید الیاف شیشه و پشم های معدنی، و همچنین EPS و XPS دارا می­باشد.

الیاف شیشه­ایی سخت، پشم دانه­ریز و عایق لوله در درجه اول از فیبر شیشه­ایی تولید شده­اند.

الیاف شیشه سخت در عایق کاری ساختمان، و همچنین به عنوان عایق صنعتی و تجاری استفاده می شود. پشم سنگ به طور عمده در عایق کاری ساختمان، و همچنین در بخش OEM استفاده می شود. عایق فنی برای کارخانه های صنعتی، گرمایشی و تهویه استفاده می شود. مواد عایق XPS مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر فشار ویژگی های برجسته برای سیستم های عایق سقف های اریب ارائه می دهند.

انواع گچ ها

منشاء کناف جدایی ناپذیری از تولید گچ است. که قرن گذشته در دهه ۳۰ با تولید گچ های با کاربرد دستی، سنگ گچ محدود آغاز شد تا به یک محدوده بسیار متنوع محصول در عین حال توسعه یافته، رسید. طیف وسیعی از گچ، سنگ گچ محدود، آهک و سیمان محدود یک راه حل برای مشکلات در بالاترین سطح فنی برای داخل و خارج از منزل را ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۳، ۳٫۶ میلیون تن گچ، سنگ گچ و بتون محدود فروخته شد. علاوه بر این، ۵۸/۰ میلیون تن دیگر گچ به فروش رسیده، وجود دارد.

سقف
گروه کناف توانایی سیستم های جامع در بخش سقف را داراست. شرکت های مختلف کناف طیف وسیعی از فن آوری های مختلف متناسب با بازارهای محلی را ارائه می­دهد. از لایه های گچی و ماژول های سقف آماده، به منظور تخته فیبر و مواد معدنی در نصب و راه اندازی الحاق، عناصر چوب پشم و راه حل های حفاظت از آتش ویژه با ورقه فیبر گچی استفاده می­شود.

پوشش کف آماده

گروه کناف دارای یک طیف گسترده ای از محصولات کفپوش است. تمام فن آوری ها، از لرزاننده بدون درز کلاسیک، به بسترهای کف خشک و طبقه های دسترسی توخالی ارائه شده است.

نما
به عنوان یک نتیجه از مناطق آب و هوایی مختلف و روش های ساخت و ساز سنتی، چالش های فنی بی شمار خود را که شامل عایق حرارتی نما می­شود، ارائه کردند، که باید حل شود. به لطف گسترش بین المللی و انبوهی از فن آوری­های مواد ساختمانی ، گروه کناف دارای یک دیدگاه جامع در این چالش ها می­باشد. نمونه کارها محصول شامل سیستم های گرم دیواری، راه حل­هایی برای نمای قسمت عقبی تهویه و گچ خارجی، و بعلاوه مواد عایق تخصصی می­باشد.

تولید قطعات/ قالب گیری تزریقی

گروه کناف یک کسب و کار مهم با ماژولهای EPS ، قالب گیری تزریقی و حرارت اجرا می­کند. توریم شرکت صنایع کناف این خدمات را در سراسر جهان به عنوان یک پیمانکار فرعی ارائه می دهد.

چهار کناف باارزش به عنوان ارزش پایه ای برای اقدامات پایدار

کناف قاطعانه معتقد است که تنها یک شرکت بر اساس ارزش ارائه می کند قادر به تضمین رشد پایدار و یافتن راه حلی برای چالش های آینده باشد. آن­ها اصولی هستند که در کارمندان این شرکت بر اساس و بر طبق آن همچنان عمل می کنند.

قطب نما داخلی جهت گیری­ها را ارائه می کند

در سال ۲۰۱۲ این مقادیر را اجرا شدند و به عنوان یک نوع از قطب نمای درونی است که قابل انطباق با کل گروه کناف قرار داده شدند. مقادیری که در ماموریت و چشم انداز این شرکت ساخت، با همکاری خانواده کناف، که این روند را آغازکرده بودند، توسعه داده شد.

صلاحیت ظهور از ارزش

بشریت

ما خودمان، مشتریانمان و هر کس دیگری که در فعالیتهای ما درگیر است را به عنوان بخشی از یک خانواده بزرگ می­بینیم. ما با عدالت، صداقت و احترام در هنگام برخورد با یکدیگران معتقدیم. به عنوان الگویی برای جامعه ما از نظر اجتماعی متعهد هستیم و با محیط مان با احترام رفتار می­کنیم.

مشارکت
ما به یکدیگر اعتماد داریم و می توانیم بر یکدیگر تکیه کنیم. به عنوان یک تیم، ما از یکدیگر در هر کجا که ممکن باشد، حمایت می­کنیم. ما قابل اعتماد و وفادار هستیم.

تعهد
ما مسئولیت کارمان را می­پذیریم و اثرات تصمیم گیری های مان را در نظر می­گیریم. ما کاملا متعهد به ارائه راه حل و محصولات با بالاترین کیفیت هستیم. ما همچنان در حال توسعه برای رسیدن به موفقیت های مشترک و به اشتراک گذاری دانش مان هستیم.

روحیه کارآفرینی

ما واقعبینانه عمل می­کنیم، نتیجه گرا هستیم و فرصت های ما استفاده می­کنیم. با سپاس از روحیه کارآفرینی خود، کناف از یک کسب و کار خانوادگی به یک گروه فعال در شرکت های سطح جهان متعلق به یک خانواده هستیم. با روح پیشگام، نوآوری و آمادگی برای پذیرش تغییر، رشد مداوم ایجاد می کنیم.

فلسفه ما

به عنوان یک شرکت خانوادگی غنی در سنت، گروه کناف دارای ستون قوی است: این ارزش شرکت است.

این اعتقاد ما است که اخلاق و عفت یک حق در حال حاضر ایجاد می­کند، به خصوص در دنیای جهانی شده که به سرعت گام برمی­دارد. اعتماد، با هم بودن و همکاری سازنده بدون آنها امکان پذیر نیست. تجربه نیز به ما آموخته است که وفاداری دستمزد خاموش می پردازد. گروه کناف برای بالاترین کیفیت محصول، تنوع گسترده محصولات و خدمات پشتیبانی جامع شناخته شده است. با این اساس ما، راه­حل‌های ممکن سیستم، کاملا سازگار برای ساخت و ساز، که زندگی را به بالاترین درخواست‌ها در نوآوری، کارآیی انرژی، اثربخشی هزینه، عملکرد و کیفیت طراحی هستند.

فلسفه شرکت ما نیز در مورد به طور مداوم بهبود کیفیت محصولات و خدمات ما را از طریق تفکر خلاق و پذیرش برای پیشرفت های فن آوری است. گروه کناف به عنوان یک شرکتی است که همچنان به طور کامل و کارآمد در زمینه های ساخت و ساز و نوسازی، بیش از چند دهه، شهرت روبه رشدی دارد که می توان آن را اثبات کرد.

همکاری و ارتباط عملی

یک مفهوم کلی فلسفه شرکت ما همکاری است: آن راهنمای ما برای ایجاد روابط مبتنی بر اعتماد با مشتریان و کارکنان ما است. بازنویسی: ما نیاز به درک شرکای مان و بازار داریم. در همکاری نزدیک، ما به توسعه و بهبود محصولات مان به طوری که آنها به همان اندازه برای استفاده روزمره مناسب و عملا مربوط به گفت و گو، استراتژیک ماهر و جامع باشند. البته، این همچنین شامل شخص، اعتماد، ارتباط طولانی مدت با شرکای بازاری مان است.

کناف بازار خواسته های خود را، تحولات آن را می­شناسد. و نیازهای مشتریانش را می­شناسد.

کناف می تواند.

به عنوان یک شرکت در سطح جهانی ، گروه کناف باعث یک تضمین کیفیت واضع و شرکتی می­شود: ما در توسعه و ارائه تنها محصولات برتر با تنوع و خدمات پشتیبانی بالا تلاش می­کنیم.

ما تعهدی برای اجرای یک پروژه ساختمان – صرف نظر از نوع، صرف نظر از اندازه – همیشه در بهترین راه ممکن و در همکاری مشترک با مشتریان داریم. برای رسیدن به این هدف، ما بیش از چندین دهه تجربه اندوخته­ایم. ما همچنین تخصص های نوآورانه استثنایی که می تواند خواسته های همیشه در حال تغییر بازار مواد ساختمان پویا را برآورده می­کند، داریم. به عنوان موتوری از راه حل های ابتکاری سیستم برای بازار و خواسته های آینده مشتری، گروه کناف مشکلات را قبل از به وجود آمدن، حل می­کند. گروه کناف همیشه روند جدید را، به منظور ساز یکی از انگیزه های جدید صنعت ساخت، یکی پس از دیگری تنظیم می­کند.

تضمین کیفیت و سیستم های کنترل

تقریبا نیاز به گفتن نیست که مدیریت کیفیت ما فراتر از استانداردهای رضایت ساخت و ساز و الزامات قانونی بالا می رود. علاوه بر این، جاه طلبی اصلی ما این است که ساخت و ساز آسان تر، سریع تر، امن تر و کارآمد تر برای مشتریان داشته باشیم. به همین دلیل، ما همیشه ساخت راه حل بهبود یافته و جدیدی را برای بازار آماده می­کنیم. تضمین کیفیت و بهبود دائمی کیفیت ثابت بخشی از اصول اساسی ما است. عملکرد بالا سیستم مدیریت کیفیت ما نیز به ما کمک می کند. آن مطابق با تمام الزامات شرح داده شده در استاندارد DIN EN ISO 9001: 2008 می­باشد. همچنین ما گواهی LGA InterCert را داریم. به این ترتیب هر آنچه که ما انجام داده­ایم، فقط برای اعطای رضایت مشتری از محصولات ما است. ما همچنین دانش ارزشمند زیادی به دست آورده­ایم که منجر به توسعه محصولات موجود و آینده می­شود و می تواند در طول ممیزی داخلی و خارجی تست شود.

به طور خلاصه: کناف نشانه کیفیت. کناف باعث بهبود کیفیت و مجموعه استانداردهای کیفیت جدید.

کناف می تواند.

اعتماد با تبادل کارمند بین المللی شروع می­شود.

موفقیت این گروه کناف بر پایه جاه طلبی، سعی و کوشش، و فداکاری ۲۴،۰۰۰ کارمند در ۱۵۰ دفتر در سراسر جهان استوار است.

کارمند بین‌المللی محبوب ما برنامه تبادل برای ترویج فرهنگ ارتباط میان مردم، قلب و روح شرکت خانوادگی ما فعال در سطح جهانی است. این برنامه در مورد بیش از دانش انجام عملیات خرید مفید و به دست آوردن تجربه عملی – حداقل به همان اندازه تبادل فرهنگی، بهبود مهارت های زبان، و مشارکت در فرایند توسعه های جدید مهم هستند. شرکت ها از آرژانتین، استرالیا، شیلی، چین، دبی، آلمان، بریتانیا، روسیه، سوئیس و امارات متحده عربی در حال حاضر در تبادل کارمند بین المللی شرکت کننده در گروه کناف هستند.

مناقصه برای شرکت در این برنامه در ماه دسامبر سال قبل ارسال گردید.

ما می خواهیم افرادی برای ما در یک سطح مساوی کار کنند: هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان یک حرفه ای. کناف می تواند.

انتقال دانش و وصل شدن به تفکر در کالج کناف

کالج کناف دانش بین المللی پلت فرم است و یک مرکز صلاحیت جهانی گروه کناف از سراسر جهان است. بازار انتقال دانش یکی از انواع آموزش استراتژیک پیوست تا تفکر و ترویج درک بین فرهنگی است – که در سال ۲۰۰۷ به عنوان انجمن کناف تاسیس شد، کالج کناف در حال حاضر به عنوان یک رابط برای کارمندان مسئول تمام بخش های این شرکت عمل می کند.

کالج کناف به طور خاص برای مدیران فروش، بازاریابی و مدیران ارتباطات، مدیر تولید و مدیران بازرگانی فنی است. بیش از ۵۰ شرکت برای ۳ روز، به منظور تجزیه و تحلیل و برای توسعه فروش و بازاریابی آینده و فعلی از اهداف گروه کناف در همکاری با نمایندگان خارجی دانشگاه های شرکت کننده – از دانشگاه سنت گرد هم می آمدند. گالن در سوئیس و دانشگاه بوکونی در میلان به سکولا با سوپریوره با سنت آنا در پیزا.

در اینجا شرکت کنندگان بیش از استراتژی های آینده گرا فقط به طور جمعی برای کل گروه کناف یاد می­گیرند. آنها همچنین یاد می­گیرند که چگونه این استراتژی برای پاسخگویی به نیازهای بخش های خاصی از شرکت تغییر دهند.

به طور خاص، هدف از کالج کناف، تجزیه و تحلیل فرصت ها و خطرات و ارزیابی روش های جدید برای امکان سنجی خود در یک گفتگوی انتقادی است. شرکت کنندگان نه تنها نیاز به شهود برای شرایط بازار مصالح ساختمانی دارند، آنها همچنین نیاز به شهود برای توسعه بیشتر دارند – و در همان زمان آنها نقش فعلی و آینده گروه کناف و تمام بخش های منحصر به فرد آن را ارزیابی می­کنند.

تفکرات به هم وصل می­شدند. ادراکات با یکدیگر جمع می­شوند. اقدامات مسئولانه. برای بهتر کردن گروه کناف و شرکت های فردی آن – برای همیشه بهتر انجام دادن.

کالج کناف می تواند.

بخش سفارش شده ایمنی صنایع کناف

مقر اصلی آن در ولفگنتزن، فرانسه است، صنایع کناف توسعه و تولید با کیفیت بالا بسته بندی ایمن مواد، قطعات فنی و عایق در قالب ریزی و سازه فوم، قالب گیری حرارتی و تزریق پلاستیک می­باشد.

به عنوان بخشی از گروه فعال کناف در سراسر جهان، شرکت در مجموع ۱۴۰۰ کارمند در ۳۵ مکان در ۸ کشور دارد.

صنایع کناف یک رهبر بازار جهانی در EPS قطعات قالبگیری دیرینه و یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان متعدد به خصوص در صنعت ساخت و ساز و مواد غذایی است. کناف همچنین در زمینه لوازم خانگی، لوازم خودرو، و دارویی فعالیت می کند.
محصولات سفارشی ساخته شده توسط صنایع کناف استثنایی در درجه بالای کیفیت و قابلیت اعتماد هستند. آنها حداکثر ایمنی را در تمام زمینه های نرم افزار را تضمین می کنند. همچنین، به عنوان یک رهبر در نوآوری، کناف سالانه ۲۵ محصول جدید یا بهبود یافته را روانه برای بازار می­سازد. برای این منظور، صنایع کناف بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، که متشکل از حدود ۲۰ مهندس و تکنسین بسیار با انگیزه است.

ارائه راه حل گواهینامه اتحادیه اروپا

صنایع کناف مشتریان خود را با راه حل قابل اعتماد استاندارد برای عایق دیوار، کف، و سقف متقاعد می­سازد. کناف همچنین توسعه محصولات ویژه سفارشی برای عایق حرارتی، خنک کننده و سیستم های تهویه و برای بلوک های ICF می­سازد. همه محصولات صنایع کناف کیفیت و ایمنی استانداردهای اروپا، تمام نیازهای بازاریابی CE و گواهی EN 13163 را برآورده می­سازد. به طور طبیعی، آنها همچنین سازگار با تمام محصولات دیگر کناف می باشند.

دست کم، صنایع کناف در حفظ محیط زیست و طبیعت بسیار فعال هستند. از جمله این تلاش ها توسعه صرفه جویی محصولات و صدور گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۰۱ است.

صنایع کناف می توانند.

جاه طلبی ما برای تبدیل شدن به رهبر جهانی در سیستم های کارآمد انرژی برای بخش عایق ساختمان­های کناف

عایق کناف تولید کننده پیشرو مواد عایق در سراسر جهان است. نمونه کارها قابل توجهی از محصولات عایق کناف متشکل از مواد با کیفیت بالاعایق های پشم معدنی مانند پشم معدنی شیشه ای با فناوری ECOSE®، مواد معدنی پشم سنگ، پشم دمیده (یا شل)، پشم چوب تحت نام تجاری هراکلیته، و محصولات ساخته شده از پلی استایرن اکسترود (XPS) وجود دارد.

به تازگی نمونه کارها، علاوه بر این از یک سری جدید از راه حل های سبز گسترش یافته­اند. وربانسکاپه وسیع ما یک سیستم ابتکاری، سبک و آسان برای نصب با ظرفیت نگهداری آب بالا به طور خاص برای سقف های سبز، مناظر و باغبانی طراحی شده است.

به عنوان یک بازیگر جهانی و بخشی از یک شرکت خانوادگی فعال بین المللی، عایق کناف هم اکنون می تواند به بیش از ۳۰ سال از تاریخ شرکت نگاه کند. از زمان تاسیس کناف فیبر شیشه ای در شلبیویل (ایالات متحده) در سال ۱۹۷۸، شرکت فروش ۱٫۳ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۳ به دست آورد. امروزه عایق کناف دارای بیش از ۵،۵۰۰ کارمند در بیش از ۳۵ کشور با بیش از ۴۰ کارخانجات تولیدی در ۱۵ کشور است.

عایق وسیله بهره وری انرژی

کناف عایق متعهد به ایجاد افزایش تقاضا برای بهره وری انرژی در خانه های جدید و موجود، ساختمان های غیر مسکونی و صنعتی است.

قدرت کناف عایق در طیف گسترده ای از راه حل های و راه حل­های تخصصی جامع است. آیا شما به عنوان یک مشتری پشم های معدنی، پشم چوب و یا XPS برای استفاده در ساختمان های مسکونی و تجاری، صنعت یا ساخت تجهیزات اصلی (OEM) صنعت، نیاز به ارائه مشاوره بی طرفانه برای انتخاب بهترین محصول و یا راه حل برای هر برنامه داده شده، است.

چشم انداز روشن

عایق بندی به تنهایی قادر به کاهش استفاده از انرژی به یک سوم در یک ساختمان است. بنابراین، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو عایق در جهان، چیزی که عایق کناف را پایدارتر نگه می­دارد انجام این است که مطمئن شود که ساختمان های جدید عایق تر شوند و ساختمان های بیشتری جهت دریافت بازسازی شوند. و این تنها همه آن چیزی است که انجام شده است.

تحت مدیریت مدیرعامل شرکت تونی رابسون، خواه در مبارزه برای قانون بهتر در اروپا برای بهره وری انرژی، رهبری کردن فروشگاههای یک مرحله ای برای مقاوم سازی بهره وری انرژی، و یا وارد شدن پروژه های نوسازی مانده باشد، نشان می دهد که آن آسان و مقرون به صرفه برای عایق بندی است، عایق کناف یک نقش فعال دارد.

فراتر از این عایق کناف، در حال توسعه یک وسیعی از راه حل های نوآورانه جدید برای کمک به ایجاد مشارکت های فعال برای مبارزه با تغییرات آب و هوا و مقابله با این مشکل رو به کاهش از منابع انرژی طبیعی است.

رشد برای توسعه پایدار بیشتر از تاریخ ۱۹۷۸میلادی

عایق کناف به عنوان فیبر شیشه ای کناف در شلبیویل (ایالات متحده) در سال ۱۹۷۸ تاسیس شد. عایق کناف در مرحله اول بسیار سریع رشد کرد – در سال ۱۹۸۳ دو برابر ظرفیت تولید کنونی­ش بود. این امکانات تولید اضافی برای مواد عایق های نور چگالی در لنت، آلاباما، آلاباما (در سال ۱۹۸۸) و همچنین برای عایق لوله در شلبیویل، ایندیانا (در سال ۱۹۹۰) افتتاح شد. در عین حال ظرفیتش در تولید تاسیسات لنت، آلاباما دوباره در سال ۱۹۹۵ دو برابر شد.

۲۰۰۱
بین ۲۰۰۱-۲۰۰۲ کناف تولید کننده مواد عایق پی در پی فعالیت های اروپایی اونز کورنینگ، را به دست آورد. در همان زمان، تمام بخش­های عایق کناف تغییر نام دادند.

۲۰۰۷
عایق کناف همچنان به دنبال این استراتژی برای موفقیت در سال های بعد نیز هست. در سال ۲۰۰۷ آن یک مرکز تولیدی جدید برای تولید مواد معدنی پشم سنگ در سوردولیکا، صربستان باز کرد. در کارخانه اصلی آن در شلبیویل، ظرفیت دوباره گسترش یافت و عایق کناف نیز شرکت کانادایی عایق بندی منسون را به دست آورد (در سال ۲۰۰۸).

۲۰۰۹
از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۲، عایق کناف ظرفیت تولید خود را در کارخانه در شکفیا لکا (اسلوونی) گسترش داد، چسب عکسه انقلابی در نورد در تمام گیاهان مواد معدنی پشم شیشه ایجاد کرد، یک خط تولید جدید برای مواد معدنی پشم سنگ در سنت اگیدین (آلمان) و مواد معدنی پشم شیشه در لاننمزان (فرانسه) باز شد، و دو امکانات تولید مواد معدنی پشم شیشه، یکی در اسکی شهیر (ترکیه) و یکی در تیمن (روسیه) به دست آمد.

۲۰۱۲
حتی در حال حاضر، عایق کناف به شهرت خود به عنوان یک نوآور در محصولات عایقی ادامه می­دهد. در سال ۲۰۱۲ کارخانه­ایی در شهرستان گیره بلژیک به خاطر افزایش ظرفیت قابل توجه بزرگترین مرکز تولید برای تولید پشم شیشه در اروپا شد. از سال ۲۰۱۳ عایق کناف به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با صنایع قدم را فرا نهاده، عایق بندی LLC را برگزار کرد.

امروز
امروز عایق کناف دارای بیش از ۵،۵۰۰ کارمند در بیش از ۳۵ کشور با بیش از ۴۰ کارخانه تولیدی در ۱۵ کشور است. تنها در سال ۲۰۱۳، این شرکت فروشی بالغ بر ۱٫۳ میلیارد یورو رسیده است – و این روند در حال افزایش است. عایق کناف می تواند.

ما در حال رهبری پردازنده پلی استایرن در جهان و رهبر بر روی EPS تولید قطعات بازار در فرانسه هستیم. ما در حال انجام هر دو عملکرد و رشد به طور مداوم پیشنهاد افزایش مهارت های کسب و کار هستیم. ما دانش و تسلط بر تکنیک های مختلف درگیر توسعه می­دهیم، نه تنها در بسته بندی بلکه تولید قطعات فنی، در طی یک دوره بیست ساله توسعه می­دهیم.

تخصص ما در تولید و گسترش فرآوری رزین های پلاستیک مانند پلی استایرن (EPS) پلی پروپیلن (EPP) و سایر محصولات فوم تخصصی پلت فرم برای خدمات فعلی ما در زمینه های صنعت ساخت که به ویژه مورد نیاز برای موارد سخت گیرانه است.
تنوع فرایندهای تولیدی به ما برای انتخاب بهترین برای محصولاتشان اجازه می دهد. مواد اولیه

امروز کسب و کار اصلی ما پردازش پلی استایرن است.

پلی استایرن بسط داده شده یک ماده خام است که تا حدی در یکی از سایت های ما در بلژیک ساخته شده است، از طریق پلیمریزاسیون استایرن و پنتان، یک عامل برای توسعه است. آن دستخوش گسترش پیش از این در کارخانه های ما است، که یک مرحله از اهمیت اولیه در فرایند قالب ریزی و سازه است. دانه های گسترش یافته، افزایش می دهد، تحت درمان بخار، تا ۵۰ برابر حجم اصلی خود و در یک ساختار سلولی متشکل از ۹۸٪ هوا است.

هنگامی که دانه ها در دستگاه آسانسور بذرها به مدت چند ساعت به سمت چپ برای ایجاد ثبات گسترش می­یابند، پس از آن در یک قالب با هم ذوب خواهند شد زمانی که درمان با بخار آب تمام می­شود، در شکل قالب تزریق می­شود.

بلوک قالب

بر خلاف بخش قالب ریزی و سازه بلوک قالب تولید قطعات تنها متوازی هستند.

ما می توانیم چگالی را تا ۱۰ گرم / لیتر کاهش دهیم. بلوک ممکن است زیاد باشد، ۱متر بر ۱متر عرض و تا ۶ متر طول دارد.

این بلوک پس از آن در کارگاه برای تولید برش داده شد، برای مثال، محصولات تزئینی و پانل های عایقی برای استفاده در صنعت ساختمان عایق استفاده می شود.

قالب ریزی شکل

با طیف وسیعی از ماشین آلات از جمله بیش از ۲۴۰ پرس، در سراسر ۳۰سایت های صنعتی روبه رو هستیم، ما از قالب ریزی سلولی شناخته شده استفاده می­کنیم که برای تولید قطعات در EPS و EPP، تا ۲۰۰۰ * ۱۴۰۰ سانتی متر با تراکم ۱۸گرم / لیتر تا ۶۰ گرم / لیتر است.

ماهیت متنوع تجهیزات ما (دستگاه واکیوم، انتقال و فیلم لمینیت ماشین)، ما را قادر به تطبیق روش تولید با پیچیدگی محصولاتمان می­سازد.

لمینیت، عملکرد مکانیکی جسم سلولی فوم با ساخت آن سفت و سخت تر و ضد آب را بهبود می­دهد.

ما برای توسعه ماشین آلات با کارایی بالا در زمان چرخش کوتاه با هزینه کم تلاش می­کنیم.

برای سازگاری به منظوراستفاده شخصی، این دستگاه ها “تلفن همراه” در کارخانه های ما وجود دارند. سازگاری موجود با تعداد زیادی از ماشین آلات باعث می شود انتقال تولید سریع امکان پذیر باشد. این روش قالب ریزی تضمین کیفیت زیبایی بالا قطعات را تضمین

می­کند.

برش دادن

EPS از طریق حرارت دادن یک سیم فولادی است، که سپس با سرعت ثابت از طریق یک بلوک پلی استایرن، که از قبل با استفاده از قالب بلوک تولید شده کشیده شده است، را کاهش دهد.

ماشین آلات ما برای:

– برش مسطح (اشیاء متوازی)

– دیجیتال (اشیاء ۲D)

– ۳ بعدی (۳D) این خطوط برش، ما را قادر به تولید قطعات با پیچیدگی هندسی متنوع می­سازد.

ماشین ۳بعدی برای تولیدات قطعات برجسته که در واحد و یا مجموعه ای بسیار کوچک تولید می­شوند، استفاده می شود.

فرآیند برش به ما اجازه می دهد تا از تخیل زیادی در طراحی و تولید قطعات استفاده کنیم. این فرایند ممکن است برای برنامه های کاربردی بسیاری برای هر دو سری کوچک و بزرگ استفاده شود.

 

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید