خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

بلوک هبلکس تهران

امروزه بلوک هبلکس در نقاط مختلفی تولید میشود که یکی از این نقاط ایران است که خود ایران در چند نقطه از جمله بلوک هبلکس تهران ، بلوک هبلکس یزد ، بلوک هبلکس قزوین و چند نقطه ی دیگر بلوک هبلکس تولید میشود که این چند کارخانه هم بلوک هایی از نظر کیفیت و سایز و سیستم تولیدی متفاوت تولید میکنند . اگر بخواهیم از نظر قیمت محصولات این جند کارخانه را بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که قیمت در این چند کارخانه اختلاف چندانی باهم ندارد البته همانطور که قبلا هم گفته شده است چون این بلوک ها در درجه بندی مختلف میباشد ، قیمت ها از نظر درجه تولید کمی متفاوت میباشند . موضوعی که وجود دارد این است که بلوک های هبلکس با هم اختلاف قیمت داند و این اختلاف قیمت بخاطر درجه آنان است و این اختلاف قیمت در همه کارخانه ها وجود دارد . نکته دیگر اینست که سایزهای متفاوت بلوک هبلکس دارای قیت یکسان هستند . دلیل اصلی استفاده از بلوک هبلکس تهران این است که این محصول در ساختمان سازی سبک بودن و کم وزن بودن را در کنار مقاومت بالا دارد .  هبلکس تهران جز ایران در بقیه کشورها هم مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین در هر نقطه از جهان اسم خاصی دارد .  این بلوک ها دارای وزن بسیار کم هستند به این صورت که اگر این نوع بلوک هارا روی سطح آب قرار دهیم ، در آب فرو نمیرود و بر روی سطح جای میگیرد . بلوک هبلکس تهران بلوک هایی با اندازه بزرگ دارد و برای کار کردن با آن نیاز به تخصص و تجربه قبلی نیست و حتی کارگران ساده میتوانند با آنان کار کنند . همچنین بدلیل وزن کم کارگران به راحتی میتوانند آنان را حمل کنند و به همین دلیل بدلیل آسان بودن کار هزینه کمتری برای چیدن دیوار به کارگران تعلق میگیرد که این خود نوعی صرفه اقتصادی است .از سیمان برای کارکردن دیوار چینی با بلوک هبلکس تهران استفاده میشود که نسبت به یک دیوار که با آجر ساخته میشود ۲۵% مقدار سیمان کمتری استفاده میشود  که باعث کاهش هزینه ها میشود . بلوک هبلکس تهران برای اره کاری، کوبیدن میخ یا نصب پریز و یا برای عبور سیم برق مناسب است .

برخی از ویژگی های بلوک هبلکس تهران

بلوک هبلکس تهران با تکنولوژی روز و ابزارهای دقیق تولید میشود و به پاس تلاش های مهندسان ایرانی توانسته است درخواست ای مشتریان را چه در حیطه کیفیت و چه در حیطه اقتصاد پاسخ دهد . چند ویژگی مهم این نوع بلوک را در زیر میبینیم . وزن کم مقاومت بسیار بالا، سهولت در اجرا ، مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت ، مقاومت بسیار بالا در برابر آتش ، مقاومت صوتی، عدم یخ زدگی در سرما شدید، مقاوت در برابر زلزله ، حمل نقل ساده، عایق در برابر الکترسیته و دفع حشرات مزاحم . 

ابعاد تولیدی بلوک هبلکس تهران

در کارخانه خانه بلوک  هبلکس تهران بلوک با ابعاد زیر تولید میشود .

۶۰*۲۰*۱۵ ، ۶۰*۲۰*۲۰ ، ۶۰*۲۵*۱۰ ، ۶۰*۲۵*۱۵، ۶۰*۲۵*۲۰ ، ۶۰*۲۰*۱۰ که البته با توجه به سفارش مشتری بلوک در ابعاد دیگر نیز تولید میشود .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید