خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

تولید بلوک هبلکس

بلوک هبلکس یک نوع بلوک متخلخل شده است که در سال ۱۹۲۴ میلادی در کشور سوئد اختراع شد . بلوک هبلکس در دما و فشار بسیار بالا بوجود می آید که باعث بوجود آمدن مزایایی خاص از جمله مقاومت بالا و وزن پایین در این بلوک شده است .

این محصول با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و از مواد اولیه سیلیس ،آهک ،سیمان ،پودر آلومینیم و آب تشکیل می شود. بلوک هبلکس با نام های سیپورکس ، aac و … در جهان شهرت یافته است .

بلوک هبلکس با توجه به خواص ساختاری و فیزیکی خوبی که دارد در سراسر دنیا مورد تایید و مناسب با اکثر شرایط آب و هوایی است . ساختار بلوک هبلکس این امکان را به شما می دهد که بدون هیچگونه ضایعات تاسیسات ساختمانی خود را انجام دهید.

بلوک هبلکس با دارا بودن عایق صوت عالی محصولی مناسب برای استفاده در سالن های همایش و بیمارستان ها و سالن های تئاتر و محیط های اداری  و … می باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که روش تولید هبلکس چگونه است ؟ پس با ما همراه باشید … روش تولید بدین گونه است که  پس از ترکیب شدن مواد اولیه آن ( سیلیس ، آهک ، پودر آلومینیم و آب )  خمیر بتن به وجود می آید .

این خمیر پس از گذشت چند ساعت مقاومت نسبتا خوبی پیدا می کند . پس از این مرحله خمیر بتن بر حسب نیاز به اندازه های متفاوتی برش داده می شود . از آنجا که صحبت از برش شد لازم است که به برش آسان بلوک هبلکس که یکی از مهمترین مزایای آن است اشاره کرد ، بدین صورت که برش ابن نوع بلوک به هیچ گونه وسیله خاصی نیاز ندارد  و حتی با تیشه هم میتوان بلوک هبلکس را در قطعات و اندازه های متفاوت برش داد .

همچنین جالب است بدانید که  این نوع برش برعکس بقیه مصالح ساختمانی نظیر آجر کمترین خسارت ممکن را  برجای میگذارد . بلوک های هبلکس به دو نوع اتوکلاوی و غیر اتوکلاوی طبقه بندی میشوند که معمولا نوع اتوکلاوی قیمت پایین تری دارد و بر طبق همین موضوع کیفیت آن هم از بلوک هبلکس اتوکلاوی کمتر است . بلوک هبلکس توانسته با توجه به ویژگی های خاص خود نظیر عایق بودن و به صرفه بودن استفاده از آن و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی به عنوان یک محصول هماهنگ با محیط زیست شهرت یابد .

بلوک هبلکس مزایای فراوانی دارد که باعث شده مشتریان فراوانی در سراسر جهان بدست آورد ، برای مثال استفاده از این نوع بلوک ها باعث میشود که در زمان سرما و گرما از به هدر رفتن انرژی جلوگیری شود وهمینطور کاهش هزینه ها را در بر دارد .

به طور عمده امروزه یکی از بزرگترین مشکلات آتش سوزی ساختمان هاست که دلیل اصلی آن عایق نبودن دیوارهاست ، بلوک های هبلکس عایق بسیار خوبی برای حرارت هستند . شاید مهمتربن مزیت بلوک های هبلکس مزیت اقتصادی آنان باشد به اینصورت که اگر سرعت اجرا را در نظر بگیریم هزینه کمتری باید پرداخت کرد ، از لحاظ دیگر میتوان از اضافه های بلوک هبلکس استفاده کرد و ضایعات آن را مورد استفاده قرار داد .

به علاوه  با استفاده از بلوک های هبلکس در میتوان مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی را به طور قابل ملاحظه ای پایین آورد .

 

خانه بلوک تولید کننده بهترین بلوک های هبلکس ،بلوک لیکا 

 

 

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید