خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

خرید بلوک لیکا

محصولات لیکا در انواع گوناگون بلوک ، ملات و … در کار ساخت دیوارها به کار می روند. از مهمترین ویژگی های این محصولات می توان به پایین بودن وزن آنان ، رسانایی حرارتی کم ، مقاومت در برابر آتش و افت صوتی مناسب اشاره کرد. استفاده از محصولات لیکا در انواع مختلف باعث افزایش سرعت و سهولت در اجرای کارهای ساخت و ساز شده است.

حال ما قصد داریم در مورد بلوک لیکا و قیمت و خرید آن با شما عزیران سخن بگوییم. بلوک لیکا چیست و نحوه تولید آن چگونه است ؟ بلوک لیکا نوعی بلوک سبک سیمانی است که از دانه های رس به انبساط رسیده به همراه سیمان و آب در دستگاه های مخصوص تولید می شود و پس از قالب گیری خشک میشوند و بعد از آن بلوک ها به صورت پالت در اهتیار مشتریان و خریداران قرار میگیرد.

قیمت بلوک لیکا به طور معمول از قیمت بلوک سیمانی سبک با پوکه بیشتر است ، البته با توجه به اینکه کارخانه اصلی تولید بلوک لیکا در شهر ساوه است ( به همین دلیل به بلوک لیکا بلوک ساوه هم میگویند) که این مورد بر روی قیمت بلوک لیکا تاثیر زیادی دارد چون بلوک ها از ساوه و با هزینه ی حمل و نقل به سایر شهرها فرستاده میشود. بلوک لیکا عایق درصد عایق بالایی دارد به طوری که نسبت به بقیه بلوک ها من جمله بلوک سیمانی سبک درصد عایق بیشتری دارد و به طور کلی میتوان گفت پوکه صنعتی از پوکه معدنی درصد عایق بیشتری دارد و به همین دلیل قیمت آن از بلوک سیمانی بیشتر است.

تفاوت های بلوک سیمانی و بلوک لیکا

تفاوت های بلوک سیمانی و بلوک لیکا درارای تفاوت هایی هستند که دانستن این تفاوت ها در هنگام خرید لازم است. اولیت تفاوت در وزن آنهاست به این صورت که وزن بلوک لیکا از وزن بلوک سیمانی کمتر است ، مورد دوم در مورد عایق بودن آنان است که همانطور که گفته شد درصدعایق بودن بلوک لیکا از بلوک سیمانی بیشتر است و این عایق هم در مورد صوت و هم حرارت مطابقت میکند. بر طبق این سه مورد نتیجه میشود که قیمت بلوک لیکا از قیمت بلوک سیمانی نیز بیشتر است.

با توجه به این موارد جالب است بدانید که میزان استفاده از بلوک سیمانی به نسبت استفاده از بلوک لیکا بیشتر است زیرا خرید آن مقرون به صرفه است و از نظر کیفیت با بهترین بلوک لیکا چندان تفاوتی ندارد و همچنین این نوع بلوک از نظر مهندسان بهتر و موارد مصرف بیشتری دارد و از نظر قیمت نیز مناسب تر است.

در هنگام بلوک لیکا باید به این موضوع توجه داشت که اولا باید بلوک را کارخانه هایی که اسم و رسمی در بازار پیدا کرده اند تهیه کرد و توجه داشت که ممکن است قیمت بلوک ها در کارخانه ها متفاوت باشد که این مورد هم به کیفیت بلوک ها بر میگردد.

مورد بعد توجه به درجه یک و دو بودن بلوک هاست که قیمت بلوک های درجه دو همیشه از بلوک های درجه یک کمتر است که در هنگام خرید باید به این موضوع هم توجه کرد.

خانه بلوک تولید کننده انواع بلوک های ساختمانی از جمله بلوک سبک لیکا ،بلوک هبلکس و ….

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید