خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

فروش بلوک سیپورکس

تولید و صادرات بلوک سیپورکس بصورت یک روش پرسود در کشور ایران انجام میشود . کارخانجات تولیددکننده بلوک سیپورکس پس از فروش بلوک سیپورکس به نقاط داخلی و تامین نیازهای آنان در صدد صادرات بلوک سیپورکس برآمدند و این کار باعث معرفی بلوک ایرانی  و همچنین وارد شدن ارز جهانی به داخل کشور شد .

در ابتدا مصرف کنندگان بلوک سیپورکس به وسیله ی ملات ماسه سیمان از بلوک سیپورکس استفاده میکردند اما چندی بعد شرکت ها محصولی به نام ملات خمیری سیپورکس را تولید کردند اما دیری نپایید که ملات خمیری سیپورکس هم کنار رفت و محصول جدید به نام ملات پودری تولید شد و جای آن را گرفت .

اما علت این تغییر این بود که در هنگام جابجایی و حمل ونقل خمیر سیپورکس سفت میشد و استفاده از آن سخت و غیرممکن میشد یا در هنگام حمل و نقل ملات سیپورکس از بین میرفت که به همین خاطر ملات پودری جایگزین ملات خمیری شد که مشکلات قبل را نداشت. بلوک سیپورکس با اسامی مختلفی چون بلوک گازی ، بلوک هوادار ، بلوک اتوکلاو شده و بلوک اسفنجی در نقاط مختلف نامگذاری می شود.

بلوک سیپورکس تولیدی در کارخانجات باید ویژگی هایی نظیر سبکی ، عایق حرارت و برودت ، سرو صدا ، اجرای سریع و صرفه جویی در مخارج را داشته باشد . فروش بلوک در تمام نقاط جهان و همچنین در کارخانجات مختلفی در ایران نیز انجام میشود . برای مثال مهمترین کارخانجات فروش بلوک سیپورکس در شهرهایی نظیر مشهد ، بوشهر ، شهرکرد ، اصفهان و … وجود دارد .

بلوک سیپورکس مقاومت بالایی دارد ، زنگ نمیزند ، همچنین در مقابل آب و هواهای گوناگون وآسیب های طبیعی نظیر زلزله زدگی مقاومت بالایی دارد .  همچنین انواع عملیات هایی مثل برش کاری ، شیارزنی و سوراخ کاری در آن به سادگی قابل انجام است .که این مورد باعث آسان شدن کار نصب لوله ها میشود و در کل اجرای کارهای ساخت و ساز را راحت تر و آسانتر میکند . بلوک سیپورکس در اندازه های مختلفی تولید و به فروش میرسد .

برخی از اندازه های آن عبارت اند از ، ۶۰*۲۰*۵ ، ۶۰*۲۰*۱۰ ، ۶۰*۲۰*۱۲ ، ۶۰*۲۰*۱۵ ، ۶۰*۲۰*۲۰ ، ۶۰*۲۵*۱۰ ، ۶۰*۲۵*۱۵ ، ۶۰*۲۵*۲۰ و ۶۰*۲۵*۲۵ . البته تولید و فروش بلوک سیپورکس بنا به نیاز مشتری در اندازه های دلخواه نیز وجود دارد و بستگی به کارخانه تولیدی و سفارش مشتری تولید انجام میشود .

اندازه های ۷ ، ۵ و ۱۲ فقط در برخی از کارخانه ها تولید میشوند و  همانطور که گفته شداکثر کارخانه ها این اندازه ها را به صورت سفارشی میپذیرند .

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که تمام اندازه های بلوک سیپورکس دارای قیمت یکسانی هستند و تفاوت قیمت ها فقط در درجه بلوک است بطور مثال بلوم درجه دو قیمت نسبتا پایین تری نسبت به بلوک درجه یک دارد .

در بعضی از کازخانه های تولیدی با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و روش های جدید امکان تولید بلوک های سیپورکس در سایز های مختلف را دارا هستند به اینصورت که دستگاه ها را روی خط برش جدید قرارا داده بلوک ها با سایزهای ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ را تولید و خدمت مشتریان ارائه میدهند .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید