خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

فروش بلوک لیکا

بلوک های لیکا به دو نوع کلی صنعتی و معدنی طبقه بندی می شوند ، بلوک های صنعتی که در کارخانه با دانش امروزی و ابزارآلات جدید به وجود می آیند و بلوم های لیکای معدنی از گدازه  و فوران آتشفشان های فعال پس از سرد شدن به وجود می آیند. قیمت بلوک لیکای صنعتی به وفور از قیمت معدنی آن بیشتر است .

بلوک لیکا از مهمترین و با کیفیت ترین مصالح ساختمانی است و امروزه استفاده از آن در نقاط مختلف جهان در حال گسترش است. در کشور ایران کار فروش این نوع بلوک توسط کارخانجات تولیدی انجام میگیرد.

بلوک لیکا با داشتن ویژگی های منحصر بفرد خود را دارد . خوب است که برخی ویژگی های مهم بلوک لیکه باعث جلب توجه مشتری ها و فروش آن میشود را بدانیم. کم بودن وزن این بلوک که در نتیجه کاهش وزن سازه را ممکن می سازد .

همچنین وزن دیوار ساخته شده با این بلوک حدود ۲٫۵ برابر کمتر از زمانی است که از آجر استفاده میکنیم . مورد بعد عایق حراراتی و صوتی این بلوک است.  بلوک های لیکا کارپذیری فوق العاده ای دارند به طوریکه انواع کارهای میخ کوبی ، برش کاری ، سوزاخ کاری و شیارزنی به راحتی روی این نوع بلوک قابل انجام است. موضوع دیگری که در مورد بلوک لیکا وجود دارد و باعث جلب توجه آن میشود این است که این بلوک با فرز بریده میشود و اگر از تیشه استفاده شود این بلوک فقط از نمحل ضربه شکسته میشود این ویژگی ضایعات و پرت مصالح را به مقدار چشمگیری کاهش میدهد.

از دیگر ویژگی های بلوک لیکا میتوان به مقاومت در برابرآتش سوزی اشاره کرد. بلوک تولیدی در کارخانجات با توجه به نیازهای مشتریان در اندازه های مختلف تولید و انبار میشود . بلوک تولیدی دارای جداره های مختلف در اندازه های مختلف است و همین مورد باعث تفاوت قیمت فروش و خرید بلوک لیکا میشود.

بلوک های لیکا به طور کلی به دو نوع توپر و توخالی دسته بندی میشوند و به عنوان مثال نام چند نوع از بلوک های لیکا را ذکر میکنیم ، بلوک لیکای دیواری توخالی سه جداره ، بلوک لیکای توخالی ته پر با دو سوراخ . بلوک های لیکا از نظر کیفیت درجه بندی میشوند، بدین گونه که برخی بلوک ها با مواد اولیه باکیفیت تولید میشوند و برخی دیگر کیفیت چندانی ندارند و ممکن است در ویژگی های ذکر شده از بلوک لیکا کم و کاستی داشته باشند ،

به رغم همین کیفیت قیمت بلوک های درجه یک و درجه دو متفاوت خواهد بود. فروش بلوک لیکا به این صورت است که اکثر کارخانه اندازه های مشخصی از بلوک را تولید میکنند حال اگر مشتری قصد خرید بلوک غیر از اندازه های موجود را داشته باشد تعداد بلوک و اندازه مشخص خود را سفارش داده و کارخانه آن را تولید کرده و در خدمت مشتری قرار می دهد. بلوک های لیکا چون دارای اندازه های مختلف هستند باید توجه داشت که در هنگام خرید با یک فرد آگاه مشورت کرد چون ممکن است بلوک های سفارشی به کار نیاید و مشکلاتی به وجود می آید.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید