خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

قیمت بلوک سیپورکس

همانطور که گفته شد بلوک سیپورکس همان بلوک هبلکس است و از این رو قیمت فروش آن همه مانند بلوک هبلکس است . همچنین سیپورکس هم فروش آن بصورت مترمکعب است .

وزن بلوک سیپورکس کم است که هر مترمکعب آن همانند یک چهارم وزن هرمترمکعب تن است که این ویژگی تا حد زیادی باعث صرفه جویی در استفاده ازآهن در ساختمان به دلیل کاهش وزن میشود .

دیگر ویژگی مهم این بلوک ها عایق گرما و سرما بودن آن است که این ویژگی موجب کاهش یافتن حجم موتورخانه و لوله ها تا بیست درصد میشود .

از دیگر مزازای مهم بلوک سیپورکس میتوان به نیاز نداشتن به ملات سیمان ( موجب کاهش هزینه تهیه ملات و  افزایش سرعت انجام کار میشود ) ، بدلیل سطح صاف این بلوک ها نیازی به زیرسازی با گچ و خاک نداریم ، کم شدن ضایعات در هنگام حمل و نقل ، قابل استفاده بودن ضایعات به عنوان پوکه ، سرعت انجام کار نسبت به آجر یا سفال و بقیه مصالح ساختمانی تا حدود ۲ تا ۳ برابر افزایش می باید ، دارا بودن مقاومت قابل قبول در برابر زلزله . هر محصول مزایا و معایبی دارد و از معایب بلوک سیپورکس میتوان به جمع شدن بلوک هنگام خشک شدن ،افزایش هزینه ها به نسبت بقیه مصالح اشاره کرد . بلوک سیپورکس دارای قیمت های متفاوتی است که بر حسب درجه اول یا دوم بودن متغیر است و سایزبندی آن در قیمت آن تاثیری ندارد .

قیمت بلوک سیپورکس با توجه به کیفیت مواد اولیه آن است و ممکن است این قیمت در یک کارخانه نسبت به کارخانه دیگر متفاوت باشد . برای خرید بلوک سیپورکس ابتدا باید یک کارخانه معتبر  را مشخص میکنیم که این کارخانه باید اصول خاصی داشته باشد برای مثال باید بلوک های درجه یک و بلوک های درجه دو خود را از هم جدا کند و هر کدام را با قیمت مناسب خود بفروش رساند ، تفاوت بلوک درجه یک و دو این است که در بلوک درجه یک همه بلوک ها باید دارای اندازه یکسان باشند همچنین هیچگونه شکستگی یا لب پری در آنان نباشد و لبه های این بلوک ها حتما باید بصورت ۹۰ درجه باشد به همین خاطر  بلوک درجه یک قیمت بالاتری نسبت به بلوک درجه دو  دار د .

بلوک سیپورکس بصورت مترمکعب به فروش میرسد و باید بدانید که هر متر مکعب بلوک سیپورکس بر طبق کیفیت بلوک و مواد اولیه ای که بلوک با آن ساخته شده و همچنین بر حسب درجه بندی آن قیمتی حدود ۱۱۰۰۰۰ تومان تا ۱۴۵۰۰۰ تومان دارد ، البته این قیمت در کارخانه های مختلف ، متفاوت است و ممکن است نوساناتی داشته باشد زیرا این نوسان قیمت در همه جا وجود دارد .  همانطور که قبلا گفتیم بلوک سیپورکس دارای چند اندازه اصلی است مانند ، ۶۰*۲۰*۱۰ ، ۶۰*۲۰*۱۵ ، ۶۵*۲۰*۲۰ ، ۶۰*۲۵*۱۰ ، ۶۰*۲۵*۱۵و ۶۰*۲۵*۲۰ .

البته این چند مورد اندازه های اصلی هستند و در صورت سفارش مشتری و تغییر دستگاه برش امکان تولید اندازه های دیگر نیز وجود دارد که به همین دلیل بلوک سیپورکس در انواع و اقسام اندازه ها تولید میشود .

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید