خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

قیمت بلوک لیکا

قیمت بلوک لیکا

گسترش روزافزون و پیشرفت علم باعث شده که شناخت بتن و ویژگی های آن توسعه چشمگیری داشته باشد به طوری که امروزه بتن های مختلف با مصالح گوناگون کاربرد های فراوانی پیدا کرده اند. ساخت سازه ها با توجه به نیازهای عایق بودن وصرفه جویی در وقت و هزینه از مواردی است که باعث افزایش درخواست تولید بلوک لیکا شده است.

امروزه میتوان به این نکته اشاره داشت که بلوک لیکا ساختمانی مناسب ترین مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز است و تجربه ثابت کرده است که استفاده از بلوک لیکا باعث صرفه جویی در انرژی و همچنین کاهش انتقال صوت از محیط به منازل مسکونی شده است.

قیمت بلوک لیکا بر اساس موارد مختلفی محاسبه می شود . یکی از مهم ترین این موارد کیفیت بلوک یا نوع لیکای مورد استفاده است .  اگر لیکای مورد استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و یا از ضایعات تولید شده باشد به رغم آن بلوک تولیدی کیفیت مناسبی نخواهد داشت و قیمت بالایی برای آن در نظر نمیگیرند ولی اگر بلوک لیکای مورد استفاده از مواد اولیه خالص به وجود آمده باشد و در تولید آن از مواد درجه یک استفاده شده باشد به رغم آن بلوک تولیدی دارای کیفیت عالی خواهد بود که این مورد به طور مستقیم روی قیمت بلوک تاثیر دارد. بلوک های لیکا درجه بندی دارند ،

برخی که از ضایعات بلوک ها تولید میشوند درجه دو هستند وآن هایی که از مواد اولیه باکیفیت تولید میشوند درجه یک و دارای قیمت مخصوص به خود هستند . بلوک های لیکا انواع دارند که قیمت آنان اساس توپر یا توخالی بودن آن متفاوت است همچنین بلوک های لیکا از نظر تعداد جداره ها نیز متفاوت اند به همین خاطر اندازه های مختلف این بلوک قیمت های مختلفی دارند که در هنگام خرید باید به اندازه بلوک و تعداد جداره هاس مورد نیاز توجه شود. ویژگی های منحصر به فرد بلوک لیکا باعث شده روز به روز استفاده آن در نقلط مختلف ایران و جهان گسترش یابد .

ویژگی هایی نظیر قیمت مناسب ، وزن پایین آن ، عایق صوت و حرارت بودن آن ، مقاومت فشاری بالای آن ، قابلیت کارپذیری و برشکاری بسیار مناسب آن و مقاومت در مقابل آتش سوزی و یخ زدگی . استفاده از بلوک لیکا به خاطر وزن پایین آن و راحتی در اجرا هزینه کل پایین می آید و در زمان صرفه جویی می شود و هم چنین جابجایی آن آسان تر می شود و همچنین سبک بودن این بلوک ها نقش اساسی در پایین آمدن وزن کلی ساختمان دارد.

نیروی زلزله که به سازه وارد می شود نقش مستقیمی بر روی وزن ساختمان دارد پس اگر از بلوک های لیکا استفاده شود نیروی زلزله کاهش می یابد و باعث ایمن شدن ساختمان در برابر زلزله می شود.

بلوک های لیکا بیشترین مقاومت فشاری را دارند در عین حال دارای وزن سبک و چگالی پایین هستند. همچنین بلوک لیکا دارای مقاومت بالایی است که موجب می شود اختلاف دمای درون ساختمان با سطح دیوار اختلاف چندانی پیدا نکرده و آسایش برقرار شود.

با خانه بلوک بلوک های مورد نیاز خود را با تضمین کیفیت و قیمت خریداری نمایید.

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید