خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
مقرون به صرفه
تماس با ما

کاربرد های بلوک لیکا

بلوک های لیکا در انواع مختلفی تولید میشوند و دارای کاربرد های گسترده ای در دیوارهای جداکننده ، نما ، دوجداره ، ضدآتش و عایق و … می باشند. ویژگی های منحصر به فرد بلوک لیکا دلیل استفاده ی فراوان آن است . بلوک لیکا به دلیل وزن کم و سهولت در اجرای کار باعث صرفه جویی در وقت می شود و وزن کلی ساختمان را کاهش می دهند.

 

ویژگی دیگر بلوک های لیکا وقاومت حرارتی آن است که باعث صرفه جویی انرژی میشود . ئیژگی بعد بلوک ای لیکا مقاومت در برابر آتش سوزی است . اگر سازه ما با بلوک معمولی ساخته شود در هنگام آتش سوزی آتش به سرعت انتقال یافته و باعث از بین رفتن سازه می شود ولی با استفاده از بلوک لیکا که در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد ، سازه ما حدود ۲ الی ۳ ساعت در برابر آتش مقاومت خواهد کرد.

بلوک لیکا از بهترین و مهمترین محصولات لیکا در ایران است که از ترکیب سبک دانه لیکا با سیمان و بدست می آید. بلوک لیکا با داشتن ویژگی های مخصوص به  خود در انواع مختلفی تولید شده  و همچنین دارای کاربردهای زیادی در امر ساخت و ساز هستند.

ویژگی های خاص بلوک لیکا باعث شده که بتوان به وسیله آن انواع دیوارها را اجرا کرد . محصولات لیکا به شکل های گوناگون نظیر بلوک ، پانل و ملات در ساخت انواع دیوارها کاربرد دارند. از مهمترین ویژگی های این محصولات میتوان به وزن پایین آنان ، مقاومت قابل قبول در برابر آتش ، رسانایی حرارتی و صوتی بسیار کم اشاره کرد. همچنین استفاده از این محصولات در قالب های مختلف باعث سهولت در اجرای کارها و افزایش سرعت ساخت و ساز شده است.

دیوار چینی با بلوک لیکا

دیواری که به وسیله بلوک لیکا ساخته میشود در طبقه دیوارهای غیرباربر جای میگیرد. دیوارهای غیر باربر تنها وزن خود را تحمل کرده و در آن ها سه ویژگی سبک بودن ، مقاومت صوتی و حرارتی قابل قبول داشتن اهمیت بالایی دارد که استفاده از بلوک لیکا چنین ویژگی هایی را فراهم می سازد. دیوار ساخته شده با بلوک لیکا به صورت عایق حرارتی شناخته شده و شرایط مناسب زندگی را در فصول سرد و گرم فراهم میکند.

از دیگر مزایای دیوارهای ساخته شده با بلوک لیکا میتوان به سرعت در اجرای دیوار، کاهش یافتن ضایعات و مصالح پرت، کم شدن بار مرده ساختمان و کاهش مصالح مورد استفاده که باعث کم شدن هزینه ها میشود.

  دیوارهای پیش ساخته

بلوک لیکا به دلیل وزن کم و آسان بودن حمل و نقل آن از مهمترین روش ها برای ساخت دیوارهای پیش ساخته هستند.

دیوارهای بنایی

دیوارهای بنایی از رایج ترین اجزای ساختمانی هستند . داشتن ویژگی های خاص بلوک لیکا باعث شده تا این بلوک ها مصالح بسیار مناسبی برای ساخت دیوارهای بنایی باشند. وزن پایین بلوک های لیکا باعث شده روش جدیدی برای ساخت دیوار فراهم شود. در این مورد از جرثقیل دستی بجای نیروی کارگر استفاده می شود و فقط وظیفه  تنظیم محل بلوک ها بر عهده کارگران است.

 

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید